link_1link_2link_3link_4link_5

Eskiden Yeniye Doğruya Sıralandı

                                        

Filmin Adi:Korkunç Bir Film 4

Oyuncular:Anna Faris, Regina Hall, Craig Bierko

Filmin Konusu: Her zaman saf ve naif kızımız Cindy Campbell (Anna Faris) bu yeni macerasında evde hastabakıcılığı konusunda kariyer yapma arayışındadır. Hayaletlerin işgali altındaki çok eski bir evde yaşayan ürkütücü görünümlü yaşlı bir bayanın (Cloris Leachman) yanında iş bulmayı başarır. Komşu evdeki yakışıklı gencin cazibesine kapılan ve dünyayı ele geçirmeye niyetli uzaylı yaratıkların tehdidine maruz kalan Cindy'nin başı bir kez daha derde girmiştir. Korkusuz kahramanımız hemen harekete geçer ve çok uzaklardan gelen tekinsiz mesajları deşifre etme mücadelesine girişir. En olmadık mekânlarda sevgiyi ararken dünyamızı kitlesel yıkımdan kurtarmaya çalışmaktadır. Hayat kurtarıcı yanıtları bulmaya çabalarken uçak kazalarıyla, küstah ve cüretkar kör kızlarla, kasaba delileriyle, uçuk kaçık rapperlarla, tuhaf görünümlü makinelerle, uzaylı yaratıklarla, hatta Oprah ile karşılaşır. Cindy tüm bunları bir bir yaşarken izleyici kahkahalara boğulacaktır.

                                  

                                  

                                              

Filmin Adi:FEDAİ

Oyuncular:Michael Douglas , Kiefer Sutherland ,

Filmin Konusu: Pete Garrison, yıllar önce, o zamanki ABD Başkanı Reagan'ın hayatını kurtardığı için, başkanın güvenliğinden sorumlu Gizli Servis'in en sevilen ajanlarından biridir. Garrison'ın muhbirlerinden biri, Gizli Servis'teki bir köstebeğin yardımıyla Başkana karşı düzenlenecek bir suikast planından bahsedince Beyaz Saray kırmızı alarma geçer. Aynı esnada başkanın eşiyle yaşadığı gizli ilişkinin birileri tarafından öğrenildiğini fark eden Garrison, bu alarm durumunda rahatça işine konsantre olamaz ve yalan makinesi testinden geçemeyince, suikastle ilgili olduğu şüphesiyle zan altında kalır. İşin kötüsü, soruşturmayı, bir zamanlar Garrison'un en yakın dostu olan; ancak onun eşiyle yattığına inanmaya başlamasının ardından ona kin güden David Breckinridge tarafından yürütülmektedir. Şimdi Pete kendisine karşı düzenlenen komployu açığa çıkarmak için tek başınadır.

                                  

                                  

                                             

Filmin Adi:TESTERE 2

Filmin Konusu: Dedektif Eric Mason, vahşi bir cinayetin kanlı sonuçlarını araştırmaktadır. İçinden bir his, bu cinayetleri arkasında ceset ve insan parçaları bırakan testere lakaplı Jigsaw'un işlediğini söylemektedir. Mason, yanılmamıştır. Çünkü Jigsaw yine işbaşındadır. Ama bu kez 8 kişiyi bir odaya kitlemiştir. Birbirleriyle olan bağlantılarından haberleri olmayan 8 yabancı, zor bir oyun oynamaya başlarlar.

                                  

                                  

                                          

Filmin Adi:1900 EFSANESİ

Filmin Konusu: 1900′ün veya Okyanustaki Piyanistin öyküsü diye çevrilen bu film hem kulağınıza hem de kalbinize hitabediyor. 1900 derken her ne kadar o yıllarda geçse de olaylar 19. yüzyılın öyküsünden bahsedildiğini sanmayın, film okyanusta doğan ve sürekli olarak denizlerde seyahat eden bir piyanistin hikayesini bizlere anlatıyor.

                                  

                                  

<<Önceki Sayfa                           <<Ana Sayfa>>                            Sonraki Sayfa>>

 

 
Free Web Hosting