link_1link_2link_3link_4link_5

Eskiden Yeniye Doğruya Sıralandı

   

                                              

Filmin Adi:Döngel Kârhanesi

Yonetmen:Hakan Algül

Oyuncular:Metin akpinar,Ahmet Ugurlu

Turu:Komedi

Filmin Konusu: Bir genelev sahibi olan Bertan Bey, işyerine renk katmak için dışardan kızlar getirir. Ama yasal olmayan yollardan gelen bu Rus hanımlar aniden ortadan kaybolur. Bütün işletme ailesini bir panik alır. Çünkü Rus mafyası borçlarını almak için her an kapıyı çalmak üzeredir. Ama ortada ne para vardır, ne de kızlar...Tek çare vardır: __adan kredi alarak borcu ödemek. Mafya belasından bu şekilde kurtulurlar ama sırada __anın ödeme günü vardır. Borç ödenemez ve iş yerinin sahibi __a oluverir. Bertan ve çalışanları derin bir sükunete gömülür. Sessizlik Ankara'dan gelen şok bir haberle bozulur. Bu kez de __a el değiştirmiştir. Devletin el koyduğu __anın elinde olan işyerlerinden bazıları satışa çıkarılır. Bunların en başında da “Döngel” vardır. Ama işletmenin daha fazla kâr etmesi ve bütün borçlarını kapatması gerekmektedir..

                                

                                

                                        

Filmin Adi:Organize İşler

Yonetmen:
Yılmaz Erdoğan
Oyuncular:Yılmaz Erdoğan ,Tolga Çevik ,Demet Akbağ

Turu:
Aksiyon - Komedi

Filmin Konusu: Bazısı araklama der bazısı yürütme, aşırma ,çalma, her ne hal ise "Organize İşler" araklayanlarla araklananların hikayesidir. Kimin kimi kurtardığının, kimin kimden arakladığının tam belli olmadığı dünya şahanesi İstanbul'da tüm işler organizedir ve organize her zaman işler.

                                

                                

                                  

Filmin Adi:Vizontele

Yonetmen:
Yılmaz Erdoğan , Ömer Faruk Sorak

Oyuncular:Demet Akbağ , Yılmaz Erdoğan , Tolga Çevik , Bican Günalan , Cem Yılmaz

Turu:
Komedi

Filmin Konusu: Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını yapan Nazmi Doğan'ın (Altan Erkekli) ailesi ve eşi Siti (Demet Akbağ) ile olan çelişkileri kasabaya gelen televizyon ile doruk noktasına çıkar.Büyük umutlarla televizyonu çalıştırmak için Deli Emin'den yardım isteyen kasaba halkı, televizyonu çalıştırdıkları zaman hiç te beklemedikleri bir haberle karşılaşırlar.        

                                   

                                      

Filmin Adi:Kurtlar Vadisi: Irak
Yonetmen:Serdar Akar

Oyuncular:Necati Şaşmaz,Billy Zane,Ghassan Massoud
Turu:Aksiyon - Macera

Filmin Konusu:  4 Temmuz 2003 tarihinde Kuzey Irak'ta konuşlanmış özel Türk kuvvetinin yarı gizli karargâhına, müttefik Amerikan birlikleri tarafından düzenlene baskında on bir Türk askeri başlarına çuval geçirilerek tutuklanır, sorgulanır ve sınır dışı edilirler.

                                

                                

                                   

Filmin Adi:Maskeli Beşler
Yonetmen:
Murat Aslan

Oyuncular:Mehmet Ali Alabora,Şafak Sezer,Peker Açıkalın

Turu:
Aksiyon - Komedi

Filmin Konusu: Yeni "Hababam Sınıfı" serisinin öğrencileri olarak karşımıza çıkan eğlenceli ekip, bu kez "Maskeli Beşler" ile karşımıza çıkıyor. Uzun yıllar aynı yetimhanede kalmış ve hiçbir aile tarafından evlat edinilmemiş beş arkadaşın, büyüyp birer yetişkin olduklarında, başları bir türlü dertten kurtulmayan, beceriksiz bir hırsız çetesi olmasını konu alıyor.

                                       

 

                                              

Filmin Adi:Propaganda

Yonetmen:
Sinan Çetin
Oyuncular:Kemal Sunal , Metin Akpınar , Meltem Cumbul  

Turu:
Dram - Komedi

Filmin Konusu: Doğup büyüdüğü Hisli Hisar kasabasına, Gümrük Muhafaza Müdürü olarak dönen Mehdi (Kemal Sunal) ve çocukluk arkadaşı, can dostu Rahim'in (Metin Akpınar) ailelerinin kasabanın ortasından geçen sınır telleri ile parçalanan hayatlarını anlatıyor. Neredeyse yüzyıllardır birlikte yaşayan Hisli Hisarlıların altüst olan sosyal yaşamlarını, aşklarını, ticaretlerinin önünde duran dikenli telleri ve merkezi otoriteye karşı hayatlarını nasıl savunduklarını görüyor, 1948'de yaşanan bu trajikomik öykünün yarım asırdır çok fazla değişime uğramadığına tanık oluyorsunuz.

                                    

                                          

Filmin Adi:AĞIR ROMAN

Yonetmen:
Mustafa Altıoklar

Oyuncular:Müjde Ar , Okan Bayülgen , Mustafa Uğurlu

Turu:
Dram

Filmin Konusu: 1968-1972 yılları arasında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de öğrenci ve işçi hareketleri alabildiğince yoğundur. Askeri cunta yönetime el koyuyor. Aranmakta olan öğrenciler yakalanıyor ve haklarında idam talebiyle mahkeme başlıyor. Savunma avukatları, gençlerin idam talebini gerektirecek bir suçlarının olmadığını tüm çıplaklığıyla ortaya koyuyor, ama askeri mahkeme idamda ısrarlı olduğunu belirtiyor. Yargılamalar sonunda üç gence idam cezası çıkıyor.

                                  

                                  

                                               

Filmin Adi:Dar Alanda Kisa Paslasmalar

Yonetmen::Serdar Akar
Oyuncular:Erkan Can, Müjde Ar, Savaş Dinçel

Turu:Dram

Filmin Konusu: 1980 yıllarının başlarında bir kenar mahallede yaşanan sevgi, aşk, komşuluk gibi sıcak ilişkiler, öte yandan mahallenin futbol takımının amansız profesyonel olma mücadelesi, ve bunlarla iç içe sunulan dönemim yaşam şartları...

                                

                                

                                              

Filmin Adi: Dün Gece Bir Rüya Gördüm

Yönetmen:Ulaş Ak

Oyuncular:Emre Kınay, Pelin Batu, Arzu Yanardağ

Turu:Romantik - Dram

Filmin Konusu:Dün Gece Bir Rüya Gördüm'de uyuşturucu bağımlısı bir kız olan Lale (Pelin Batu) ile, küçük bir kasabadan gelip, İstanbul'da bilgisayar mühendisi olmuş, idealist ve kendince oluşturduğu katı doğrularla yaşayan Deniz (Emre Kınay) arasındaki aşk hikayesi anlatılıyor...
Lale'nin haberi olmadan, kendince, kendi dünyasında tutkulu bir aşk yaşayan Deniz, günün birinde hiç beklemediği bir şekilde kendini Lale'nin evinde ve Lale'nin yanıbaşında bulur. Sabah gözlerini açtığında, uzun zamandır sevdiği kızın evinde olduğunu gören genç adam, yaşadığı şeyin bir rüya olduğunu düşünmektedir...

                                

                                

                                     

Filmin Adi:Eşkıya
Yonetmen:Yavuz Turgul

Oyuncular:Şener Şen,Uğur Yücel,Şermin Şen,  Yeşim Salkım,Kamuran Usluer

Turu:Dram

Filmin Konusu: 35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran...Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya Baran'in çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Trende Beyoğlu’nun arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır.

                                

                                

<<Önceki Sayfa                            <<Ana Sayfa>>                         Sonraki Sayfa>>

 

 
Free Web Hosting